Місія CITA використала новий спосіб Благовістя в Україні
10 Січня 2023
Місіонери “Христос є відповідь” продовжують служити українському народу з використанням різних інструментів Благовістя, нагадуючи про головне в різдвяний час. У грудні місіонери спробували і новий метод євангелізації, вперше використаний у Рівному, – мобільний банер.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-1](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-1-1024x766.webp)
“Вже декілька днів ми нагадуємо людям про найголовніше: авто місії “Христос є відповідь” їздить по місту Рівне з банерами, на яких люди читають про найпопулярнішу особу в світі – Ісуса Христа. Вони оглядаються на мобільний банер, особливо ті, що їдуть у міському транспорті. Головне, щоб Дух Святий промовляв до їхніх сердець і вів до спасіння. Використовуємо всі способи, щоб проповідувати про Христа”, – поділився директор Місії Тарас Сень.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-2.webp)
У грудні вийшов черговий 130-тисячний наклад газети “Христос є відповідь”. Номер присвячено Різдву.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-3](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-3.webp)
Двісті тисяч настінних календарів 20 видів, чимало з яких із закликом молитись за Україну, також надруковані і розповсюджуються по всій Україні.
За словами місіонерів, люди дуже раді та вдячні за календарі, багато хто чекав на них, бо отримують їх щороку. А пенсіонери просять календарі з молитвою “Отче наш”, щоб їхні внуки могли вивчити її напам’ять.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-4](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-4-1024x768.webp)
Для різних регіонів України Місія надрукувала додатковий наклад у 10 тисяч подарункових коробок для дитячих свят. Коробки замовляли, в тому числі, церкви на деокупованих територіях.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-5](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-5-1024x768.webp)
На вулицях Рівного з’явилися свіжі борди, що нагадують мешканцям міста про вічне.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-6](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-6-1024x768.webp)
А в селах Рівненської області місіонери встановили куби Євангелія.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-7](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-7-492x1024.webp)
Протягом грудня місіонери та волонтери у Тернополі, Рівному, на Київщині, Сумщині, Хмельниччині отримали гуманітарну допомогу для постраждалих від війни: продукти харчування, гігієнічні та медичні засоби, одяг.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-8](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-8-766x1024.webp)
На Харківщині та Миколаївщині місцеві місіонери продовжують опікуватися вдовами, літніми, хворими та малозабезпеченими людьми, надаючи продуктові пакети.
У Запоріжжі місіонери CITA проводять дитячі клуби та вуличні євангелізації.
![the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-9](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/the-cita-ministries-used-a-new-outreach-tool-in-ukraine-9-1024x768.webp)
Щоденно в Рівному працює намет, де місіонери роздають християнську літературу та спілкуються з людьми.
Місіонери CITA служать в Західному, Південному та Східному регіонах України нужденним людям, використовуючи різні інструменти для проповіді Євангелія.
Прес-центр місії “Христос є відповідь”.