Місіонери СITA продовжують активно благовістити в Україні та за її межами
5 Квітня 2023
Запоріжжя, Рівне, Тернопіль, Харківщина, Київщина, Миколаївщина, Африка та Азія – місіонери продовжують розповідати людям про Божу любов через різні інструменти Благовістя. Огляд роботи місії “Христос є відповідь” (CITA) за березень.
Четверо місіонерів “Христос є відповідь” побували на “Школі капеланів”.
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-1](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-1-576x1024.webp)
“Здебільшого прийшов на школу, щоб навчитися як працювати з пораненими у військових шпиталях. Невід’ємною частиною служіння військовим є служіння їхнім сім’ям. Тому ми допомагаємо в різний спосіб родинам військовим, які зараз на фронті. Ми отримали посвідчення капеланів, які дозволять нам вільно приходити до лікарень, військових частин та в’язниць”, – поділився Андрій, місіонер з Тернополя.
Навчальний курс включав фахові теми, наприклад, “Тактика та особливості поведінки капелана на військовій службі”, а також специфічні – “Скорботне сповіщення про загиблих та чин поховання”, “Поводження у разі потрапляння в полон” тощо.
Запоріжжя і область
Четвертий клуб організували місіонери у Запоріжжі для підлітків з малозабезпечених сімей.
Вони говорять, щоб перш за все через такі клуби хочуть подружитися з дітьми та допомогти їм пізнати Божу любов.
На дітей щоразу чекають ігри, конкурси, смачні обіди в колі друзів, виконання домашніх завдань разом зі старшими наставниками, цікаве вивчення Біблії за програмою “Суперкниги”.
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-2-768x1024.webp)
Запорізька команда активно євангелізує в молитовних наметах, транспорті, лікарнях, розповсюджуючи християнські газети та літературу, роздає продуктові набори нужденним, відвідує інвалідів та осіб похилого віку, їздить з гуманітарно допомогою у прифронтові зони, зокрема, місто Гуляйполе.
Також місіонери передали через капеланів окуляри ув’язненим в одну з виправних колоній області.
Миколаївщина
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-3](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-3-1024x768.webp)
Місіонери Геннадій та Олена вперше відвідали ув’язнених в Арбузинській виправній колонії на Миколаївщині як капелани з Євангелієм. Сім’я служить людям в місцях позбавлення волі вже більше 10 років.
Геннадій зізнається, що почувається по-особливому, адже до нього начальство в’язниць звертається по-батькові, хоча деякі з них пам’ятають, як він, ще до зустрічі з Богом, відбував термін в одній з колоній області.
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-4-1](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-4-1-1024x472.webp)
В Новоодеському районі у селі Михайлівка місіонери допомагають нужденним, літнім людям та дітям, а також тим, хто знаходиться в алкогольній залежності: роздають продуктові набори, дарують Нові заповіти та християнські газети, проводять біблійні уроки в дитячому садку та школі, спілкуються з дітьми, моляться за людей і їхніх дітей/онуків, які на фронті.
Голова Михайлівки під служіння місіонерам виділив приміщення – будівлю і територію колишнього відділення пошти.
Вони вже готуються до своїх перших зібрань у новому приміщенні села: прибираються в домі, займаються благоустроєм навкруги і дякують Богу за відповідь на молитву на своє бажання служити людям в цій місцевості.
Рівне і область
Місіонери Рівного провели черговий благодійний табір в Карпатах. Цього разу відпочивали 50 людей, серед яких вимушені переселенці з Херсонської області, багатодітна вдова та діти-сироти.
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-5](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-5-768x1024.webp)
Місіонери та волонтери відправили по регіонам України допомогу людям похилого віку, інвалідам та пораненим солдатам – милиці та ходунки, партія яких прибула як гуманітарна допомога від церков одного з штатів Америки.
Провели дві благодійні очні клініки для містян та переселенців у Рівному: учасники отримали безкоштовну консультацію офтальмолога та окуляри в подарунок. Кожен почув Євангеліє.
Місіонери Харківщини та Тернополя продовжують служити переселенцям на нужденним людям: продуктові пакети, одяг, тематичні зустрічі, відвідування інвалідів і малозабезпечених.
Наметове служіння: відкрились нові точки
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-6](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-6-1024x576.webp)
У Василькові та Богуславі, що на Київщини, церкви з об’єднання “Спасіння”, а також в Чернівцях почали євангелізувати людей з наметами Місії, на яких надруковані біблійні тексти.
Близько 50 наметів CITA, каже директор “Христос є відповідь” Тарас Сень, використовують церкви різних конфесій в більше ніж 15 областях України. Служителі роздають християнську літературу, співають, моляться за людей, в деяких містах роздають продукти нужденним, записують бажаючих на благодійну очну клініку.
Бангладеш
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-7](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-7-1024x768.webp)
В черговий раз місія CITA передала продуктову допомогу вдовам цієї країни у Південній Азії. Жінки дякували та поділилися з волонтерами, що моляться за Україну.
Таїланд
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-8](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-8-1024x577.webp)
В Бангкоку близько ста людей отримали окуляри в подарунок та почули Євангеліє на безкоштовній очній клініці, яку організував волонтер CITA.
Ефіопія
![cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-9](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/cita-missionaries-continue-to-actively-evangelize-in-ukraine-and-beyond-9-1024x768.webp)
На початку весни в місіонерському центрі “Христос є відповідь” в Аддіс-Абебі розпочалося навчання в місіонерській школі. Це вже другий набір, навчатися приїхали 14 абітурієнтів.
Міжнародна місія “Христос є відповідь” працює в більше ніж 15 країнах світу.
Основна діяльність зосереджена в Східному, Західному та Південному регіонах України.
Прес-центр місії CITA.