Місіонери CITA роздають “буржуйки” на Миколаївщині
24 Січня 2023
Команда місіонерів “Христос є відповідь” з Нової Одеси роздає “буржуйки” по селах Миколаївщини.
![cita-missionaries-distribute-wood-stoves-in-mykolaiv-region-1](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/cita-missionaries-distribute-wood-stoves-in-mykolaiv-region-1-768x1024.webp)
За словами місіонерів, є такі села, де немає жодної вцілілої хати, тому на такі пічки там особливий попит: “Дідусь посеред хати вирив яму і в такий спосіб опалював приміщення. Ми поставили йому “буржуйку”, на ній можна і їсти приготувати. Він такий щасливий, дуже дякував!”.
![cita-missionaries-distribute-wood-stoves-in-mykolaiv-region-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/cita-missionaries-distribute-wood-stoves-in-mykolaiv-region-2-768x1024.webp)
“Буржуйки” також дісталися переселенцям.
Всього отримано сто металевих пічок від закордонної місії.
![cita-missionaries-distribute-wood-stoves-in-mykolaiv-region-3](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/01/cita-missionaries-distribute-wood-stoves-in-mykolaiv-region-3-768x1024.webp)
Також місіонери допомагають у відновленні богослужінь у деокупованій на початку листопада Снігурівці в помісній церкві, будівля якої збереглась. Останнім разом зібралася громада у 20 осіб, кажуть служителі, більшість з яких раніше не відвідували це зібрання.
В Новій Одесі працює два місіонери, які розвивають дитяче та підліткове служіння у віддалених селах області, відвідують вдів, літніх, людей з інвалідністю з продуктовими пакетами.
Прес-центр місії “Христос є відповідь”.