Місіонер із Запоріжжя служить нужденним на Харківщині
8 Серпня 2023
Ізюм, Зміїв, Занки, Балаклія – населені пункти Харківської області, які відвідує місіонер CITA із Запоріжжя Ігор Пімєнов для розповсюдження Благої Звістки серед нужденних людей.
![a-missionary-from-zaporizhzhia-ministers-to-the-needy-in-the-kharkiv-region-1](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/a-missionary-from-zaporizhzhia-ministers-to-the-needy-in-the-kharkiv-region-1-1024x768.webp)
Уроженець Донбасу місіонер Ігор ще в 2015 році разом із сім’єю вимушено переїхав на Харківщину, в Ізюм. Повномасштабне вторгнення росії в Україну знову змусило його залишити дім та перебратися до Запорізької області. Після окупації Бердянська Ігор опинився в Запоріжжі, де живе і благовістить.
Час від часу місіонер їздить по справах з відновлення документів та “щоб не гаяти час”, як сам говорить, проповідує Євангеліє в обласному пансіонаті для інвалідів в Змієві, в чотирьох тубдиспансерах в Занках, де проживають хворі, малозабезпечені, безпритульні та переселенці.
![a-missionary-from-zaporizhzhia-ministers-to-the-needy-in-the-kharkiv-region-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/a-missionary-from-zaporizhzhia-ministers-to-the-needy-in-the-kharkiv-region-2-768x1024.webp)
Переміщаючись по області електричкою, місіонер розповсюджує євангелізаційні газети Місії пасажирам та розповідає про Ісуса Христа.
За словами Ігоря, в закладах персонал дозволяє молитися та проповідувати людям, роздавати християнську літературу.
![a-missionary-from-zaporizhzhia-ministers-to-the-needy-in-the-kharkiv-region-3](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/a-missionary-from-zaporizhzhia-ministers-to-the-needy-in-the-kharkiv-region-3-768x1024.webp)
Останнього разу місіонер привіз в пансіонат дві інвалідні коляски, садовину для літніх людей та провів для них богослужіння.
Поділився історією одного 22-річного хлопця-інваліда, якого відправили до одного з тубдиспансерів вмирати. Але в Бога були на нього інші плани: тепер молода людина у своїй кімнаті в закладі збирає з десяток людей та вивчає з ними Біблію, будучи сам глухим. Іноді Ігор проповідує разом з ним по електричках.
Служити на Харківщині місіонеру допомагають помісні церкви різних деномінацій в Ізюмі.
![a-missionary-from-zaporizhzhia-ministers-to-the-needy-in-the-kharkiv-region-4](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/a-missionary-from-zaporizhzhia-ministers-to-the-needy-in-the-kharkiv-region-4-1024x768.webp)
Місіонери CITA в Запоріжжі розвивають служіння малозабезпеченим, переселенцям, в наметі на вулиці. Особливу увагу команда місіонерів приділяє створенню та розвитку дитячих клубів, яких по місті вже чотири.
Прес-центр CITA.