Місіонер CITA служить в селах Харківщини
7 Березня 2024
В глибинках Харківської області місіонер та пастор церкви “Христос є відповідь” Сергій Тюріков служить людям, постійно проводячи євангелізаційні та благодійні акції.
![фото-1-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2024/03/фото-1-2-1024x768.jpg)
Наталівка, Єленівка, Мирне, Сорокове, Володимирівка, Матвіївка, Дмитрівка, Сінне, Степне, Іваношейчине, Сухани, Гавриші, Скосогорівка, Червона Нива, Вікторівка, Кияни, Хрущова Микитівка, Княжа Долина, Лисиче, Баранове…Це ще неповний перелік місцевих сіл, куди дістається місіонер з волонтерами з Харківщини.
![фото-2-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2024/03/фото-2-2-1024x768.jpg)
За словами місіонера, двічі на рік на місяць до їхньої церкви на допомогу приїжджає молодь з Рівненщини проводити служіння для дітей і підлітків, роздати християнські газети і календарі, привезти гуманітарну допомогу літнім та людям з інвалідністю, помолитися за хворих, приділити уваги всім тим, хто постраждав від війни, та переселенцям.
![фото-3-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2024/03/фото-3-2-1024x768.jpg)
Щотижня місцева церква, де пастором є місіонер CITA, проводить служіння з частуванням, іграми та біблійними уроками для дітей та підлітків з нехристиянських сімей, а в літній період – спортивні майданчики в сосновому лісі.
![фото-4-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2024/03/фото-4-2-768x1024.jpg)
Молодь з Рівненщини також допомагає з прибудовою до Будинку молитви, яку готують під кухню, санвузли і технічні приміщення.
Потреба в цьому є, каже місіонер, адже щодня в церкві проходить молитва за Україну і воїнів ЗСУ, а щотижня – розбір Слова Божого, духовні консультації пастора.
![фото-5-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2024/03/фото-5-2-768x1024.jpg)
В активному служінні в селах місіонеру трапляються залежні люди, які погоджуються на процес відновлення. У лютому місіонер відвіз одного чоловіка на Полтавщину до центру на реабілітацію. Чоловік наразі вже працює і час від часу через своїх наставників дякує місіонеру за допомогу.
![фото-6-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2024/03/фото-6-2-1024x768.jpg)
Місія “Христос є відповідь” створена для проповіді Євангелія з використанням різних інструментів Благовістя. В Україні Місія працює в Західному, Східному та Південному регіонах.
Пресцентр CITA.