Допоможіть українцям
![help_ukrainian_people_slide_1 help_ukrainian_people_slide_1](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_1.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_22 help_ukrainian_people_slide_22](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_22.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_21 help_ukrainian_people_slide_21](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_21.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_20 help_ukrainian_people_slide_20](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_20.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_19 help_ukrainian_people_slide_19](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_19.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_18 help_ukrainian_people_slide_18](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_18.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_17 help_ukrainian_people_slide_17](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_17.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_16 help_ukrainian_people_slide_16](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_16.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_15 help_ukrainian_people_slide_15](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_15.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_14 help_ukrainian_people_slide_14](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_14.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_13 help_ukrainian_people_slide_13](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_13.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_12 help_ukrainian_people_slide_12](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_12.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_11 help_ukrainian_people_slide_11](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_11-scaled.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_10 help_ukrainian_people_slide_10](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_10.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_9 help_ukrainian_people_slide_9](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_9.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_8 help_ukrainian_people_slide_8](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_8.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_7 help_ukrainian_people_slide_7](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_7.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_6 help_ukrainian_people_slide_6](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_6.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_5 help_ukrainian_people_slide_5](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_5.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_4 help_ukrainian_people_slide_4](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_4.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_3 help_ukrainian_people_slide_3](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_3.jpg)
![help_ukrainian_people_slide_2 help_ukrainian_people_slide_2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/help_ukrainian_people_slide_2.jpg)
Ми поруч з тими, хто страждає,
хто голодний, хто шукає безпечного місця
Ми використовуємо файли cookie та подібні технології для забезпечення функціональності веб-сайту, аналітики та персоналізованої реклами, керуючись нашою Політикою конфіденційності. Ви можете погодитися на використання цих файлів cookie, відмовитися від необов'язкових файлів або керувати своїми налаштуваннями файлів cookie за власним бажанням.
Thank you
We will definitely contact you.
Дякую
Ми з Вами обов'язково зв'яжемся
Спасибо
Мы с Вами обязательно свяжемся