Місіонери в Тернополі провели зустрічі з вдовами та важкопораненими
22 Травня 2023
Свято дня Матері для жінок, які втратили своїх воїнів, та пікнік для тяжкопоранених солдатів провела команда місіонерів CITA у Тернополі на базі церкви “Хліб життя”.
![missionaries-in-ternopil-held-meetings-with-widows-and-severely-wounded-individuals-1](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/05/missionaries-in-ternopil-held-meetings-with-widows-and-severely-wounded-individuals-1-1024x681.jpg)
Концертна програма з піснями про мам, квіти, частування, звернення до жінок зі словом втіхи та надії, молитва та спілкування – служителі підтримали учасниць та їхніх дітей за часи непоправних втрат своїх близьких.
![missionaries-in-ternopil-held-meetings-with-widows-and-severely-wounded-individuals-2](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/05/missionaries-in-ternopil-held-meetings-with-widows-and-severely-wounded-individuals-2-769x1024.jpg)
На пікніку, влаштованому прямо біля шпиталю, де тяжкопоранені захисники України проходять лікування, першочергово, як кажуть місіонери, хотілося вислухати про біль кожного та підтримати їхні родини в цей складний час.
“Плануємо і надалі проводити такі зустрічі, щоб будувати більш близькі стосунки з з вдовами і тяжкотравмованими воїнами та їхніми сім’ями.
Наша ціль – познайомити таких людей з Ісусом Христом, постійно підтримувати та допомагати їм, наприклад, в побутових речах, якщо в цьому буде потреба”, – поділився місіонер Андрій.
![missionaries-in-ternopil-held-meetings-with-widows-and-severely-wounded-individuals-3](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/05/missionaries-in-ternopil-held-meetings-with-widows-and-severely-wounded-individuals-3-682x1024.jpg)
Команда місіонерів з Тернополя від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну в різний спосіб підтримує переселенців та нужденних: тематичні зустрічі, арт-терапії, гуманітарна допомога, домашні групи.
Пресцентр CITA.