З 2017 року місія «Христос є відповідь» регулярно проводить виїзди у гори Карпати, щоб послужити людям різного віку, професій та статусів (служителі, місіонери, діти-сироти, малозабезпечені).
![](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/trips-to-the-carpathians-1.webp)
У мальовничих Карпатських горах є можливість людям відпочити, приділити час молитві та вивченню Слова Божого, духовно збагатитися та пізнати Божу любов через Євангеліє. Щорічно Місія проводить місіонерські конференції у Карпатах для служителів та їхніх сімей.
У програмі відпочинку – туристичні маршрути у гори, денні екскурсії, вечірні зібрання, пізнавальні вікторини, спілкування, нові знайомства та пам’ятні подарунки.
![](https://cita.tv/wp-content/uploads/2023/11/trips-to-the-carpathians-12.webp)